Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ...

ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΞΑΝΑΓΡΑΦΕΤΕ ΠΑΠΑΡΙΕΣ ΟΠΩΣ ΠΑΛΙΑ!!!
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC

Πήγαινε κάτω 
+8
fidel-3
dAkOtA -3-
Th@nos
LeV
a8anatos
Elront
Σκρουτζ
aNiMaLiC
12 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
dAkOtA -3-
Λιωμένος
Λιωμένος
dAkOtA -3-


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1110
Ηλικία : 34
Τόπος : καλαμαρια ρεεε
Registration date : 20/02/2008

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Φεβ 24, 2008 11:43 pm

ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΡΥΘΜΙΣΩ ΤΟ PC ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΣΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ???ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΓΩ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dAkOtA -3-
Λιωμένος
Λιωμένος
dAkOtA -3-


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1110
Ηλικία : 34
Τόπος : καλαμαρια ρεεε
Registration date : 20/02/2008

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 EmptyΔευ Φεβ 25, 2008 1:41 am

aPoLLoNeOs έγραψε:
ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΡΥΘΜΙΣΩ ΤΟ PC ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΣΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ???ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΓΩ?

καποιος ας μου απαντησει γι αυτο αν ξερει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aNiMaLiC
Admin
Admin
aNiMaLiC


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1731
Ηλικία : 35
Τόπος : Στου διαόλου τη μάνα από τον Σκρουτζ
Registration date : 17/02/2008

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 EmptyΔευ Φεβ 25, 2008 1:56 am

οχι δεν γινεται
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://tis-pareas-tou-13.yoo7.com
dAkOtA -3-
Λιωμένος
Λιωμένος
dAkOtA -3-


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1110
Ηλικία : 34
Τόπος : καλαμαρια ρεεε
Registration date : 20/02/2008

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 EmptyΔευ Φεβ 25, 2008 1:57 am

μας υποχρεωσες....γμτ
ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 577695 ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 400674
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
a8anatos
Moderators
Moderators
a8anatos


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 533
Ηλικία : 35
Τόπος : Salonika/Serres
Registration date : 21/02/2008

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 EmptyΤρι Φεβ 26, 2008 6:19 pm

όταν το μσν εμφανίζει αυτό:
ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 96796910
ΔΕΝ φταίει κάτι στον υπολογιστή σας και δεν μπορείτε να το διορθώσετε, απλώς περιμένετε, τα τσακάλια της microsoft κάνανε πάλι κάποια λαδιά !!!


aPoLLoNeOs έγραψε:
ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΡΥΘΜΙΣΩ ΤΟ PC ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΣΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ???ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΓΩ?

Apollonee ασφαλώς και υπάρχει, ποιον Browser χρησημοποιείς ; (Mozila Firefox, Inetnet Explorer 7 etc.)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fidel-3
Little God (Θεούλης)
Little God (Θεούλης)
fidel-3


Αριθμός μηνυμάτων : 731
Registration date : 25/02/2008

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 EmptyΤρι Φεβ 26, 2008 6:31 pm

ΧΜΜΜ, ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ.

80048820

80048439
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
a8anatos
Moderators
Moderators
a8anatos


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 533
Ηλικία : 35
Τόπος : Salonika/Serres
Registration date : 21/02/2008

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 EmptyΤρι Φεβ 26, 2008 6:33 pm

google it και θα δεις ότι δεν φταίει κάτι στον υπολογιστή σου, αλλά στον server της microsoft που είναι ο διαμεσολαβιτής, κάποιος μαυριδερός, άπλυτος Άραβας hacker είχε όρεξη για αστειάκια πάλι !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fidel-3
Little God (Θεούλης)
Little God (Θεούλης)
fidel-3


Αριθμός μηνυμάτων : 731
Registration date : 25/02/2008

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 EmptyΤρι Φεβ 26, 2008 6:34 pm

http://msn-errors.blogspot.com/2007/01/msn-messenger-error-80048820.html

ΓΙΑ ΔΕΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΙΝΚ.

ΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΠΤ???

ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΙΝΟ ΤΟ ΣΦΑΛΜΑ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
a8anatos
Moderators
Moderators
a8anatos


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 533
Ηλικία : 35
Τόπος : Salonika/Serres
Registration date : 21/02/2008

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 EmptyΤρι Φεβ 26, 2008 6:38 pm

fidel-3 έγραψε:
http://msn-errors.blogspot.com/2007/01/msn-messenger-error-80048820.html

ΓΙΑ ΔΕΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΙΝΚ.

ΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΠΤ???

ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΙΝΟ ΤΟ ΣΦΑΛΜΑ.


SOLUTION
If you are using a ‘NETGEAR Wirelss Router’ you will need to enter tthe ‘Netgear’ router set-up settings page, via internet Explorer.

1.Enter IP address 192.168.0.1 on the address bar.
2.Log on via your user name and password of your ISP.
3. Enter Admin, password
4.GOTO advance menu (left hand side of screen)
5.GOTO WAN set-up
6.GOTO MTU size, and change to 1400
7.Apply, OK.

Κατά σύμπτωση, έχω κι εγώ NETGEAR Wireless Router, η λύση που προσφέρει αυτός ανταποκρίνεται σε άλλο πρόβλημα. Το πρόβλημα που λύνει το παλικάρι είναι το να μην μπορεί να στείλει δεδομένα (μπουκομένα ports στο router). Εμείς (ούτε εγώ, ούτε κανείς δεν έχει μσν) στέλνουμ κανονικά, απλώς έχει "πέσει" ο server...


Υπομονή !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fidel-3
Little God (Θεούλης)
Little God (Θεούλης)
fidel-3


Αριθμός μηνυμάτων : 731
Registration date : 25/02/2008

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 EmptyΤρι Φεβ 26, 2008 6:41 pm

ΟΚ.

ΑΛΛΑ ΛΕΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΣΝ ΕΝΩ ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΤΗΛ ΚΑΙ ΜΕ ΡΩΤΗΣΑΝ ΓΙΑΤΙ ΒΓΗΚΑ. ΠΡΟΦΑΝΩΣ Ο ΑΛΛΟΣ ΘΑ ΗΤΑΝ ΑΚΟΜΑ ΣΥΝΔΕΔΕΜΕΝΟΣ.

ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΤΟ ΟΛΟ ΠΡΑΓΜΑ ΜΕ ΤΟ ΜΣΝ, ΟΠΟΤΕ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΥΠΟΜΟΝΗ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
a8anatos
Moderators
Moderators
a8anatos


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 533
Ηλικία : 35
Τόπος : Salonika/Serres
Registration date : 21/02/2008

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 EmptyΤρι Φεβ 26, 2008 6:44 pm

Κοίτα, το msn μου (όπως φαίνεται στο προφ μου), είναι wewillrise1989@hotmail.com και πέραν του ότι δεν έχω μσν, δεν μπορώ να μπω να δω τα μέιλς μου στο www.hotmail.com, οπότε σίγουρα κάτι βρομάει εκεί, αν ο φίλος σου χρησημοποιεί άλλη εταιρία (yahoo, msn, in) ίσως να έχει κανονική παροχή υπηρεσιών !!


edit: ΜΠΗΚΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fidel-3
Little God (Θεούλης)
Little God (Θεούλης)
fidel-3


Αριθμός μηνυμάτων : 731
Registration date : 25/02/2008

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 EmptyΤρι Φεβ 26, 2008 8:45 pm

ΤΟ ΜΣΝ ΠΑΛΙ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.

ΜΕΡΙΚΟΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΣΑ, ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΛΛΟΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΠΟΥΝ.

ΕΛΕΟΣ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Faraoun
Τακτικός στο forum
Τακτικός στο forum
Faraoun


Αριθμός μηνυμάτων : 84
Registration date : 22/02/2008

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 EmptyΤετ Φεβ 27, 2008 12:13 am

lipon akouste na gelasete....gia arxi to pc mou opote goustare diavazei to cd pou vazo mesa...akomi molis pao na anikso ton skliro disko aftomata mou parousiazei ena provlima k me petaei me apotelesma na min boro na tropopiiso i na prostheso arxia ston skilro...................an kapios exei mia lisi gia ta parapano(an k afivalo ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 400674 ) just write it...tnx
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fidel-3
Little God (Θεούλης)
Little God (Θεούλης)
fidel-3


Αριθμός μηνυμάτων : 731
Registration date : 25/02/2008

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 EmptyΤετ Φεβ 27, 2008 12:17 am

ΩΧ, ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΣΚΛΗΡΟ...

ΚΑΤ' ΑΡΧΗΝ ΚΑΝΕ ΕΝΑ ΜΠΑΚ ΑΠ ΚΑΛΟΥ ΚΑΚΟΥ.

ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΛΛΑ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΛΚΙΕΣ ΕΚΑΝΕ Ο ΠΑΛΙΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΚΑΗΚΕ. ΕΙΧΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΛΕΕΙ ΣΤΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΤΟΜΕΩΝ Η ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ, ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Theo
Moderators
Moderators
Theo


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 297
Τόπος : London,Uxbridge
Registration date : 21/02/2008

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 EmptyΤετ Φεβ 27, 2008 12:48 am

Ωχ... άμα έχει πρόβλημα στη δημιουργία τομέων μην επιχειρήσεις format.. κάηκες κακομοίρη μου.. Γιατί ξέρεις ότι μετά το φορματ δημιουργείς νέουσ τομείς και έτσι.. Εγώ έπαθα άλλη πατάτα..
Χτες το βράδυ απο το ΠΟΥΘΕΝΑ το cooler (ανεμιστηράκι) άρχισε να κάνει σαν τρελό τώρα πάλι είναι ήρεμο.. το κάνει μόνο στο start up.. Πιστεύω ότι θέλει καθάρισμα από μέσα αλλά όποιος είχε παρόμοιο πρόβλημα και ξέρει ακριβώς τι να κάνει είναι ευπρόσδεκτος να με πει..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fidel-3
Little God (Θεούλης)
Little God (Θεούλης)
fidel-3


Αριθμός μηνυμάτων : 731
Registration date : 25/02/2008

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 EmptyΤετ Φεβ 27, 2008 12:56 am

ΕΝΝΟΕΙΣ ΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΚΟΥΛΕΡ, ΤΟΥ ΚΟΥΤΙΟΥ?

ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ, ΚΑΤΑ ΠΑΣΑ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΘΑΡΙΣΜΑ. ΟΠΟΤΕ ΑΝΟΙΓΕΙΣ ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΟ ΞΗΛΩΝΕΙΣ, ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΠΑΤΟΝΕΤΕΣ (ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΘΑΡΙΖΟΥΝ ΤΑ ΑΥΤΙΑ) ΚΑΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΜΑΖΕΥΕΙΣ ΤΗ ΣΚΟΝΗ ΚΑΙ ΤΙΣ ΒΡΩΜΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΑΖΕΨΕΙ. ΦΥΣΑ ΤΟ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΜΕΤΑ.

ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΤΟ ΚΑΘΑΡΙΣΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ. ΠΡΟΣΟΧΗ ΟΜΩΣ, ΜΗ ΤΟ ΠΙΕΖΕΙΣ ΠΟΛΥ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Theo
Moderators
Moderators
Theo


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 297
Τόπος : London,Uxbridge
Registration date : 21/02/2008

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 EmptyΤετ Φεβ 27, 2008 5:57 am

fidel-3 έγραψε:
... ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΠΑΤΟΝΕΤΕΣ (ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΘΑΡΙΖΟΥΝ ΤΑ ΑΥΤΙΑ) ...

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 409927 ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 409927 ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 409927 ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 540175

Τhx για τη βοηθεια.. έχω μια μικρή επιπλοκή όμως.. είναι λαπτοπ και δεν είναι να παίζεις τον χειρουργο μ αυτα αν δεν ξέρεις τι κάνεις ε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
a8anatos
Moderators
Moderators
a8anatos


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 533
Ηλικία : 35
Τόπος : Salonika/Serres
Registration date : 21/02/2008

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 EmptyΤετ Φεβ 27, 2008 9:15 am

@Faraoun: Πόσο χρονών είναι ο υπολογιστής σου φίλε μου; Μήπως τον έχεις ταράξει στα φορμάτ τον σκληρό σου; Ξέρεις να μας πεις, τι σύστημα αρχείων ακολουθεί (FAT32 ή NTFS);;;

Αυτό που λες για το ότι δεν διαβάζει cd είναι πρόβλημα λογισμικού, συγκεκριμένα των Windows, πιο συγκεκριμένα του BIOS..! Όπερ σημαίνει, την πού____σες ! Εγώ φορμάτ θα συνηστούσα πάλι ή για να μην κουράζεσαι μάζεψε 80εβρά και πάρε έναν 100άρι (10.000rpm να γουστάρεις) για να κάνεις την δουλειά σου !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
antonis
Φρέσκο μέλος
Φρέσκο μέλος
antonis


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ηλικία : 34
Τόπος : LARISSA-SERRES
Registration date : 25/02/2008

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 EmptyΤετ Φεβ 27, 2008 12:50 pm

a8anatos έγραψε:
@Faraoun: Πόσο χρονών είναι ο υπολογιστής σου φίλε μου; Μήπως τον έχεις ταράξει στα φορμάτ τον σκληρό σου; Ξέρεις να μας πεις, τι σύστημα αρχείων ακολουθεί (FAT32 ή NTFS);;;

Αυτό που λες για το ότι δεν διαβάζει cd είναι πρόβλημα λογισμικού, συγκεκριμένα των Windows, πιο συγκεκριμένα του BIOS..! Όπερ σημαίνει, την πού____σες ! Εγώ φορμάτ θα συνηστούσα πάλι ή για να μην κουράζεσαι μάζεψε 80εβρά και πάρε έναν 100άρι (10.000rpm να γουστάρεις) για να κάνεις την δουλειά σου !!!
re niko ti rolo paizei ti shsthma arxeion exei o sklhros tou?to mono pou allazei eiani o tropos apo8ikeuseis den dhmiourghte problhma etsi
epishs ta 80 eura einai polu liga gia 100 stis 10000 prm
kai den uoparxei ekatrostarhs stis 10 xiliades h' 75 h' 150
ego pou phra 150 stis 10 xiliades kai ekane 10 euro pio akribos apo enan 500 stis 7200 kai o 500 tora kanei 110 euro ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 406530

epishs prepei na exeis kai to analogo trofodotriko gai na baleis kai allo sklhro
an exei mikro trofodotiko bale enan sklhro stis 5200 strofes to polu...allios 8a exeis prolhmata sthn trofodosia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.hiphopmusical.eu
Faraoun
Τακτικός στο forum
Τακτικός στο forum
Faraoun


Αριθμός μηνυμάτων : 84
Registration date : 22/02/2008

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 EmptyΤετ Φεβ 27, 2008 8:51 pm

a8anatos έγραψε:
@Faraoun: Πόσο χρονών είναι ο υπολογιστής σου φίλε μου; Μήπως τον έχεις ταράξει στα φορμάτ τον σκληρό σου; Ξέρεις να μας πεις, τι σύστημα αρχείων ακολουθεί (FAT32 ή NTFS);;;

Αυτό που λες για το ότι δεν διαβάζει cd είναι πρόβλημα λογισμικού, συγκεκριμένα των Windows, πιο συγκεκριμένα του BIOS..! Όπερ σημαίνει, την πού____σες ! Εγώ φορμάτ θα συνηστούσα πάλι ή για να μην κουράζεσαι μάζεψε 80εβρά και πάρε έναν 100άρι (10.000rpm να γουστάρεις) για να κάνεις την δουλειά σου !!!
αγαπητε αθανατε το αστειο ειναι οτι το pc μου το πηρα φετος...ουτε ενα format μεχρι τωρα....περι FAT32,NTFS δεν γνοριζω αν και νομιζω οτι μπορει και λογω vista να κανει κατι τετοιο...το format παντος δεν το γλιτωνει..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
a8anatos
Moderators
Moderators
a8anatos


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 533
Ηλικία : 35
Τόπος : Salonika/Serres
Registration date : 21/02/2008

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Φεβ 28, 2008 12:10 am

Πάντως κάποια μαλακία έχεις κάνει σίγουρα δεν εξηγείτε αλλιώς... Θυμάμαι τις βαρβαρότητες που έκανε η αδερφή μου, που όταν ήθελα να διαγράψει ένα πρόγραμμα πήγαινε στα Program Files και έκανε Shift+Del στην directory του προγράμματος (πονάει η καρδιά μου και μόνο που το λέω)....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Φεβ 28, 2008 9:11 am

ωχ κυριε αθανατε.τωρα θα πονεσουν και τα αυτια σου.......εξηγησε μου λιγο αυτο.γιατι ειναι λαθος να διαγραφουμε κατι ετσι και πως ειναι το σωστο.(οχι οτι δεν ξερω ξερω εννοειτε αλλα θελω να σε πιασω αδιαβαστο(λεμε τωρα))
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
a8anatos
Moderators
Moderators
a8anatos


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 533
Ηλικία : 35
Τόπος : Salonika/Serres
Registration date : 21/02/2008

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Φεβ 28, 2008 10:13 am

Στον υπολογιστή υπάρχει κάτι σαν ημερολόγιο που λέγεται Registry, εκεί γράφεται ότι γίνεται και δεν γίνεται στον Υπολογιστή. Όταν εγκαθηστούμε ένα πρόγραμμα, καταχωρείται στην registry και πολλές φορές στο My Documents κλπ κλπ κλπ... Με το να το ξηλώνεις έτσι βάρβαρα το μόνο που καταφέρνεις είναι να δημιουργείς προβλήματα στον υπολογιστή..!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aNiMaLiC
Admin
Admin
aNiMaLiC


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1731
Ηλικία : 35
Τόπος : Στου διαόλου τη μάνα από τον Σκρουτζ
Registration date : 17/02/2008

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Μαρ 06, 2008 2:42 pm

Καινούρια είναι υτή η λακαμία που καθε 20 λεπτά με πετάει σε νέα σελίδα και μ λεει πaπaριες??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://tis-pareas-tou-13.yoo7.com
aNiMaLiC
Admin
Admin
aNiMaLiC


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1731
Ηλικία : 35
Τόπος : Στου διαόλου τη μάνα από τον Σκρουτζ
Registration date : 17/02/2008

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC   ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Μαρ 06, 2008 4:04 pm

Τα spamming posts μεταφερθηκαν εδώ
Πιο προσεκτικά την άλλη φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://tis-pareas-tou-13.yoo7.com
 
ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ... :: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΙ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕΣ :: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ-ΛΥΣΕΙΣ-
Μετάβαση σε: