Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ...

ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΞΑΝΑΓΡΑΦΕΤΕ ΠΑΠΑΡΙΕΣ ΟΠΩΣ ΠΑΛΙΑ!!!
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 ΠΕΡΙ MODERATORS...

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
aNiMaLiC
Admin
Admin
aNiMaLiC


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1731
Ηλικία : 35
Τόπος : Στου διαόλου τη μάνα από τον Σκρουτζ
Registration date : 17/02/2008

ΠΕΡΙ MODERATORS... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΕΡΙ MODERATORS...   ΠΕΡΙ MODERATORS... EmptyΣαβ Φεβ 23, 2008 1:36 am

Λοιπόν...
Διέγραψα την "ομάδα" MODERATORS ....
Θα πω κάποια πράματα για όλα αυτά και καταλάβετέ τα.
Ο moderator ειναι ο λεγόμενος "συντονιστής" ... εγώ και οι συντονιστές είμαστε αναγκασμένοι να διαβάζουμε τα πάντα που γράφονται στο φόρουμ, να κρατάμε κάποια στάνταρ, να διορθώνουμε posts με τα edit, να λύνουμε τις απορίες σας, να πραγματοποιούμε τις επιθυμίες σας όσο μπορούμε και φυσικά να συμμετέχουμε με τη σειρά μας στο φόρουμ έχοντας ακριβώς τα ίδια δικαιώματα με εσάς...
Για την ώρα με 17 μέλη δεν κρίνω αφενώς, οτι ειναι ανάγκη να υπάρχουν συντονιστές και αφετέρου δεν κρίνω εμένα ικανό να αποφασίσω για το ποιοι από σας είναι ικανοί να επωμιστούν τον ρόλο του διαχειριστή...
Μέσα από την αύξηση των μελών και των συζητήσεων όλοι θα κριθούμε και θα αποφασίσουμε για τους mods...
Κάτι ομως που εχω αποφασίσει από τωρα είναι πως οι Mods θα πρέπει να μου δείξουν πρώτα (ως μελη) πως γουστάρουν το φόρουμ, πως ενδιαφέρονται γι αυτό πως ξέρουν ποιο θέλω να ειναι το κλήμα του φόρουμ(αυριο μεθαύριο θα υπαρξει ποστ με κάποιες γενικές γραμμές)και τέλος πως ξέρουν από φορουμς...

ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΤΕ πως τα πάραπανω έχουν να κάνουν με την καλύτερη ανάπτυξη και τη διατήρηση ενός καλού επιπέδου στο φόρουμ.
Όλοι στο φόρουμ είμαστε ίσοι...
Ήμαστε παρέα άλλωστε, όπως λέει και ο τίτλος του φόρουμ...

ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΤΟΠΙΚ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΟ (ΠΕΡΙ MODERATORS... 763219 )
ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΣΧΟΛΙΑ ΚΑΝΤΕ ΤΑ ΑΛΛΟΥ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ... ΠΕΡΙ MODERATORS... 406530
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://tis-pareas-tou-13.yoo7.com
 
ΠΕΡΙ MODERATORS...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ... :: TO FORUM :: ΣΤΟΙΧΕΙΩΔΕΙΣ ΚΑΝΟΝΕΣ-
Μετάβαση σε: