Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ...

ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΞΑΝΑΓΡΑΦΕΤΕ ΠΑΠΑΡΙΕΣ ΟΠΩΣ ΠΑΛΙΑ!!!
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 Nickname/avatar

Πήγαινε κάτω 
+8
Santa_Bill
antonis
Theo
aNiMaLiC
di@m@ntoul@
dAkOtA -3-
Σκρουτζ
a8anatos
12 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
a8anatos
Moderators
Moderators
a8anatos


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 533
Ηλικία : 35
Τόπος : Salonika/Serres
Registration date : 21/02/2008

Nickname/avatar Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Nickname/avatar   Nickname/avatar EmptyΔευ Φεβ 25, 2008 5:48 pm

Από που βγαίνει το νικνέιμ σου και τι σημαίνει το άβατάρ σου ;;;

Ας απαντήσω πρώτος!


Αθάνατος είναι το ψευδώνυμό μου από χρόνια, ο λόγος είναι τεράστια ιστορία και δεν θα ήθελα να την δημοσιεύσω....!

Το άβαταρ μου είναι, ο αριθμός 45 (45ος παράλληλος), και συμβολίζει την ένωση του Κρόνου με τον Δία, αυτό έγινε μια φορά στην ιστορία του γαλαξία μας, στις 27 Απριλίου 1989 και guess what, ήταν η μέρα που γεννήθηκα... (α και το έχουν για logo οι Sopor Aeternus--> ότι να 'ναι συγκρότημα) !!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Σκρουτζ
Λιιιιγο ακόμα και έλιωσε...
Λιιιιγο ακόμα και έλιωσε...
Σκρουτζ


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 838
Ηλικία : 34
Τόπος : Ντεπω
Registration date : 21/02/2008

Nickname/avatar Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Nickname/avatar   Nickname/avatar EmptyΔευ Φεβ 25, 2008 5:53 pm

αιντε να παω και γω....Σκρουτζ ειναι το ψευδονυμο μου και βγαινει γιατι ενας γνωστος στους περισσοτερους ηρακλειδεας με ελεγε ετσι εδω και χρονια γτ το σκρουτζ θυμιζει πολυ τοεπιθετο μου....οσο για τη φωτο???ειναι απο την ταινοα Μπαμπουλας Α.Ε. κα ετσι με παρομοιαζει η κοπελα μου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
a8anatos
Moderators
Moderators
a8anatos


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 533
Ηλικία : 35
Τόπος : Salonika/Serres
Registration date : 21/02/2008

Nickname/avatar Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Nickname/avatar   Nickname/avatar EmptyΔευ Φεβ 25, 2008 5:55 pm

Σκρουτζ έγραψε:
αιντε να παω και γω....Σκρουτζ ειναι το ψευδονυμο μου και βγαινει γιατι ενας γνωστος στους περισσοτερους ηρακλειδεας με ελεγε ετσι εδω και χρονια γτ το σκρουτζ θυμιζει πολυ τοεπιθετο μου....οσο για τη φωτο???ειναι απο την ταινοα Μπαμπουλας Α.Ε. κα ετσι με παρομοιαζει η κοπελα μου...

Από τα λίγα που δεν με έχει παρομοιάσει ακόμα και η δική μου κοπέλα, μάλλον μου βρήκες καινούριο χαρακτηριστικό... Ας χαρώ μέχρι να τα διαβάσει αυτά...!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dAkOtA -3-
Λιωμένος
Λιωμένος
dAkOtA -3-


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1110
Ηλικία : 34
Τόπος : καλαμαρια ρεεε
Registration date : 20/02/2008

Nickname/avatar Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Nickname/avatar   Nickname/avatar EmptyΔευ Φεβ 25, 2008 8:17 pm

νομιζω οτι το δικο μου ονομα και αβαταρ δεν χρειαζονται πολυ μεγαλη εξηγηση...
Nickname/avatar 409927 Nickname/avatar 409927



ΥΓ:

ΣΚΡΟΥΤΖ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΚΕΡΑΣΜΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΕΡΔΗ ΣΟΥ... Nickname/avatar 409505 Nickname/avatar 409505
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Σκρουτζ
Λιιιιγο ακόμα και έλιωσε...
Λιιιιγο ακόμα και έλιωσε...
Σκρουτζ


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 838
Ηλικία : 34
Τόπος : Ντεπω
Registration date : 21/02/2008

Nickname/avatar Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Nickname/avatar   Nickname/avatar EmptyΔευ Φεβ 25, 2008 8:22 pm

ποια κερδη ρεεεεεε/???????15 κερδισα και θα κερδιζα αλλα 50 αμα κερδουε η σκροφα Bayern
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dAkOtA -3-
Λιωμένος
Λιωμένος
dAkOtA -3-


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1110
Ηλικία : 34
Τόπος : καλαμαρια ρεεε
Registration date : 20/02/2008

Nickname/avatar Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Nickname/avatar   Nickname/avatar EmptyΔευ Φεβ 25, 2008 8:57 pm

καλως την διαμαντουλα........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
di@m@ntoul@
Στα πρόθυρα του λιωσίματος
Στα πρόθυρα του λιωσίματος
di@m@ntoul@


Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 461
Registration date : 23/02/2008

Nickname/avatar Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Nickname/avatar   Nickname/avatar EmptyΔευ Φεβ 25, 2008 9:20 pm

kalos me!!! 8elete na sas po k ego ta dika mou stoixeia??? loipon to diamantoula einai to onoma mou kai eikona den exo!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Σκρουτζ
Λιιιιγο ακόμα και έλιωσε...
Λιιιιγο ακόμα και έλιωσε...
Σκρουτζ


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 838
Ηλικία : 34
Τόπος : Ντεπω
Registration date : 21/02/2008

Nickname/avatar Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Nickname/avatar   Nickname/avatar EmptyΔευ Φεβ 25, 2008 9:22 pm

σιγα θα σου καει το μηχανημα απο τις πολλες δηλωσεις αα βαλε φωτο επιτελους
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
di@m@ntoul@
Στα πρόθυρα του λιωσίματος
Στα πρόθυρα του λιωσίματος
di@m@ntoul@


Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 461
Registration date : 23/02/2008

Nickname/avatar Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Nickname/avatar   Nickname/avatar EmptyΔευ Φεβ 25, 2008 9:25 pm

giannaki Nickname/avatar 990152 re si gianni sto msn ebala tin dikia mou foto fetos. pragmatika pisteueis oti 8a balo edo pio sintoma???????????!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aNiMaLiC
Admin
Admin
aNiMaLiC


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1731
Ηλικία : 35
Τόπος : Στου διαόλου τη μάνα από τον Σκρουτζ
Registration date : 17/02/2008

Nickname/avatar Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Nickname/avatar   Nickname/avatar EmptyΔευ Φεβ 25, 2008 10:50 pm

ΤΟ ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΕΔΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ Κ ΠΑΛΙ ΚΑΝΕΙΣ Δ ΘΑ ΔΩΣΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΣΤΟ ΥΠΟFORUM ΤΩΝ ΚΑΝΟΝΩΝ.

ΛΕΠΟΟΟΟΝ.....
Φαντάζομαι όλοι λίγο πολύ έχετε καταλάβει τις έννοιες του ΣΠΑΜ και του ΟΦΦΤΟΠΙΚ...

Αυτό που σίγουρα δεν ξέρετε (πλην εξαιρέσεων) είναι το πόσο κακό μπορούν να κάνουν στο φόρουμ...
Το συγκεκριμένο φόρουμ δεν είναι απρόσωπο όπως τα άλλα...καθώς οι περισσότεροι γνωριζόμαστε και έτσι δεν θα ήταν δυνατόν να έχουμε τους σκληρούς κανόνες άλλων φόρουμς...
Θέλω να είστε προσεκτικοί κυρίως στα ποστς τα οποία δημιουργούν καταστάσεις διαλόγου και ειδικά όταν είναι ΚΑΙ offtopic...
Αλλο φόρουμ και άλλο το msn...
Ό,τι επιτρέπεται στο msn πειτρέπεται και στο chat/περί ανέμων και υδάτων...
Το chat αυτό είναι ένας περισσότερος λόγος να σεβόμαστε τα υπόλοιπα threads και από την αρχή αυός ήταν ο σκοπός του...

Αφού σας γνωστοποίησα τα παραπάνω σας ανακοινώνω ότι από δω και στο εξής τα κραυγαλέα spam-offtopic θα σβήνονται απευθείας και τα διπλά-τριπλά posts μέσω του edit θα γίνονται ένα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://tis-pareas-tou-13.yoo7.com
Theo
Moderators
Moderators
Theo


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 297
Τόπος : London,Uxbridge
Registration date : 21/02/2008

Nickname/avatar Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Nickname/avatar   Nickname/avatar EmptyΔευ Φεβ 25, 2008 11:28 pm

Ύστερα από το divine intervention που έβαλε spam and offtopic στη θέση του ας συνεχίσουμε τη συζήτηση..

Για το nickname δεν θέλει και πολύ μυαλό.. Βγαίνει από το όνομά μου και έτσι με φωνάζουν εδώ.. Όσο για το avatar μου έρχεται από το Full Metal Alchemist ένα τρομερό και απίστευτο ιαπωνέζικο anime που αν και σχετικά καινούριο έχει αφήσει ιστορία.. Το avatar μου αποτελεί το σήμα ενός εκ των Alchemists, βασικά του πρωταγωνιστή.. Όσο για την υπογραφή είναι ο βασικός κανόνας της Αλχημείας..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Nickname/avatar Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Nickname/avatar   Nickname/avatar EmptyΔευ Φεβ 25, 2008 11:40 pm

εδω καλει suigetsu.ειμαι ενας νιτζα απο το χωριο της ομιχλης, με πριωνοτα δοντια και ειδικος στον χειρισμο της χατζαρας μου.μπορω και μετατρεπω το σωμα μου σε νερο και γι αυτο συνεχως πινω απο μπουκαλακια νερο για να ειμαι μονιμως δροσερος.σκοπος της ζωης μου ειναι να νικησω τον κισαμε τον ανθωπο καρχαρια και να παρω την δικη του την χατζαρα που ειναι πιο καλη.αυτα λοιπον για ονομα και αβαταρ...............!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aNiMaLiC
Admin
Admin
aNiMaLiC


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1731
Ηλικία : 35
Τόπος : Στου διαόλου τη μάνα από τον Σκρουτζ
Registration date : 17/02/2008

Nickname/avatar Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Nickname/avatar   Nickname/avatar EmptyΔευ Φεβ 25, 2008 11:43 pm

suigetsu έγραψε:
εδω καλει suigetsu.ειμαι ενας νιτζα απο το χωριο της ομιχλης, με πριωνοτα δοντια και ειδικος στον χειρισμο της χατζαρας μου.μπορω και μετατρεπω το σωμα μου σε νερο και γι αυτο συνεχως πινω απο μπουκαλακια νερο για να ειμαι μονιμως δροσερος.σκοπος της ζωης μου ειναι να νικησω τον κισαμε τον ανθωπο καρχαρια και να παρω την δικη του την χατζαρα που ειναι πιο καλη.αυτα λοιπον για ονομα και αβαταρ...............!

ΑΠΟΤΙ ΘΥΜΑΜΑΙ 3ΕΙΣ ΧΡΟΝΙΕΣ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΔΕΝ ΗΣΟΥΝ ΕΣΥ??? Nickname/avatar 511905 Nickname/avatar 511905
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://tis-pareas-tou-13.yoo7.com
dAkOtA -3-
Λιωμένος
Λιωμένος
dAkOtA -3-


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1110
Ηλικία : 34
Τόπος : καλαμαρια ρεεε
Registration date : 20/02/2008

Nickname/avatar Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Nickname/avatar   Nickname/avatar EmptyΔευ Φεβ 25, 2008 11:45 pm

aNiMaLiC έγραψε:
suigetsu έγραψε:
εδω καλει suigetsu.ειμαι ενας νιτζα απο το χωριο της ομιχλης, με πριωνοτα δοντια και ειδικος στον χειρισμο της χατζαρας μου.μπορω και μετατρεπω το σωμα μου σε νερο και γι αυτο συνεχως πινω απο μπουκαλακια νερο για να ειμαι μονιμως δροσερος.σκοπος της ζωης μου ειναι να νικησω τον κισαμε τον ανθωπο καρχαρια και να παρω την δικη του την χατζαρα που ειναι πιο καλη.αυτα λοιπον για ονομα και αβαταρ...............!

ΑΠΟΤΙ ΘΥΜΑΜΑΙ 3ΕΙΣ ΧΡΟΝΙΕΣ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΔΕΝ ΗΣΟΥΝ ΕΣΥ??? Nickname/avatar 511905 Nickname/avatar 511905



μαλλον κατι εκρυβε.................. Nickname/avatar 454897 Nickname/avatar 454897
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Σκρουτζ
Λιιιιγο ακόμα και έλιωσε...
Λιιιιγο ακόμα και έλιωσε...
Σκρουτζ


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 838
Ηλικία : 34
Τόπος : Ντεπω
Registration date : 21/02/2008

Nickname/avatar Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Nickname/avatar   Nickname/avatar EmptyΔευ Φεβ 25, 2008 11:47 pm

αφιστε υσηχο το κοριτσι κατω ρεεεεεεε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dAkOtA -3-
Λιωμένος
Λιωμένος
dAkOtA -3-


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1110
Ηλικία : 34
Τόπος : καλαμαρια ρεεε
Registration date : 20/02/2008

Nickname/avatar Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Nickname/avatar   Nickname/avatar EmptyΔευ Φεβ 25, 2008 11:47 pm

μην την υπερασπιζεσαι σκρουτζ...της αξιζουν ολα αυτα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Nickname/avatar Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Nickname/avatar   Nickname/avatar EmptyΔευ Φεβ 25, 2008 11:48 pm

Nickname/avatar 628723 ρε αντε μην πεσει ξυλο με την χατζαρα μου νταξει? Nickname/avatar 488338
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
di@m@ntoul@
Στα πρόθυρα του λιωσίματος
Στα πρόθυρα του λιωσίματος
di@m@ntoul@


Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 461
Registration date : 23/02/2008

Nickname/avatar Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Nickname/avatar   Nickname/avatar EmptyΔευ Φεβ 25, 2008 11:49 pm

lila mou se zileuoun kai ta lene auta!! afiste isixi tin fili mou!!!! ante!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dAkOtA -3-
Λιωμένος
Λιωμένος
dAkOtA -3-


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1110
Ηλικία : 34
Τόπος : καλαμαρια ρεεε
Registration date : 20/02/2008

Nickname/avatar Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Nickname/avatar   Nickname/avatar EmptyΔευ Φεβ 25, 2008 11:50 pm

ναι σιγουρα τη ζηλευουμε............... Nickname/avatar 409927 Nickname/avatar 409927 Nickname/avatar 409927
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Nickname/avatar Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Nickname/avatar   Nickname/avatar EmptyΔευ Φεβ 25, 2008 11:50 pm

di@m@ntoul@ έγραψε:
lila mou se zileuoun kai ta lene auta!! afiste isixi tin fili mou!!!! ante!!!!




Nickname/avatar 788396 κατι τελειοοοοοοοοοοοοοοοοος ακυρο ομως.κλεισε να βγουμε καμια μερα με τις διδυμες.οκ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
di@m@ntoul@
Στα πρόθυρα του λιωσίματος
Στα πρόθυρα του λιωσίματος
di@m@ntoul@


Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 461
Registration date : 23/02/2008

Nickname/avatar Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Nickname/avatar   Nickname/avatar EmptyΔευ Φεβ 25, 2008 11:51 pm

eides? to paradexesai k monos sou!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
di@m@ntoul@
Στα πρόθυρα του λιωσίματος
Στα πρόθυρα του λιωσίματος
di@m@ntoul@


Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 461
Registration date : 23/02/2008

Nickname/avatar Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Nickname/avatar   Nickname/avatar EmptyΔευ Φεβ 25, 2008 11:51 pm

min les akira kai 8a kleisei pali to forum!!! 8a arxisei na sbinei pali o spiros!!! ok omos 8a to kanonisoume!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dAkOtA -3-
Λιωμένος
Λιωμένος
dAkOtA -3-


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1110
Ηλικία : 34
Τόπος : καλαμαρια ρεεε
Registration date : 20/02/2008

Nickname/avatar Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Nickname/avatar   Nickname/avatar EmptyΔευ Φεβ 25, 2008 11:52 pm

di@m@ntoul@ έγραψε:
eides? to paradexesai k monos sou!!!!



αχ βρε διαμαντουλα...της το λεω αυτο για να μην απογοητευτει με τον εαυτο της............ Nickname/avatar 511905 Nickname/avatar 511905
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aNiMaLiC
Admin
Admin
aNiMaLiC


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1731
Ηλικία : 35
Τόπος : Στου διαόλου τη μάνα από τον Σκρουτζ
Registration date : 17/02/2008

Nickname/avatar Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Nickname/avatar   Nickname/avatar EmptyΔευ Φεβ 25, 2008 11:53 pm

ΔΕΝ ΕΙΣΤΕ ΣΤΟ ΤΣΑΤ ΜΑΜΩ ΤΗΝ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΜΟΥ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕΒΑΣΤΕΙΤΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΝΑ ΤΟ ΚΛΕΙΔΩΣΩ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ??? Nickname/avatar 628723

ΗΛΙΑ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ Κ ΤΙ ΘΕΣΗ ΤΟΥ MODERATOR RE Nickname/avatar 685181
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://tis-pareas-tou-13.yoo7.com
Theo
Moderators
Moderators
Theo


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 297
Τόπος : London,Uxbridge
Registration date : 21/02/2008

Nickname/avatar Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Nickname/avatar   Nickname/avatar EmptyΤρι Φεβ 26, 2008 5:53 am

Κοιτάξτε.. επειδή από ότι βλέπω όποτε κράζει ο admin για το σπαμ παγώνει το θέμα.. Δεν είναι ανάγκη να μη γράφεται ΑΠΟΛΥΤΩΣ τπτ.. Απλά.. προσπαθείστε να είστε εντώς θέματος και να μη καταλήγει η συζήτηση σε ένα ανούσιο chat που δεν ωφελεί το συγκεκριμένο θέμα.. Αντε λοιπόν.. Ας ακούσουμε τώρα και τις υπόλοιπες ιστορίες για την γέννηση των nickname και για τα avatar. Elront περιμένω εξηγήσεις για την κίνηση που έκανες να αλλάξεις το avatar σου και να βάλεις αυτόν τον γελοίο τύπο..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Nickname/avatar
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 3Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ... :: ΧΑΒΑΛΕ... :: CHAT/ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ-
Μετάβαση σε: