Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ...

ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΞΑΝΑΓΡΑΦΕΤΕ ΠΑΠΑΡΙΕΣ ΟΠΩΣ ΠΑΛΙΑ!!!
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ).

Πήγαινε κάτω 
+6
herculistas
Σκρουτζ
a8anatos
dAkOtA -3-
aNiMaLiC
fidel-3
10 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Gallidoula!
Φρέσκο μέλος
Φρέσκο μέλος
Gallidoula!


Αριθμός μηνυμάτων : 25
Registration date : 22/02/2008

ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ). - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ).   ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ). - Σελίδα 2 EmptyΤετ Μαρ 05, 2008 1:52 pm

Δεν πίστευα ότι θα έγραφα σ αυτό το topic γιατί γενικά δεν πολυασχολούμε μ αυτά....Δεν είμαι ούτε φανατική οπαδός κάποιας ιδεολογίας και επίσης θεωρω κάπως αρνητικό το να κομματικοποιείται κανείς από τέτοια ηλικία (εκτός αν το χει ψαξει πολύ καλά,εχει συζητησει και διαβασει πολυ για αυτα τα θεματα κλπ)
Ομως οι απόψεις του Αθανατου μου φεραν ανατριχίλα.......Κρίμα ρε Αθανατε και σ ειχα συμπαθησει........Συγνωμη δε θελω να φανω αγενης αλλα με παρωπίδες ζεις??
Αυτα με τα μαγαζακια που καινε,τις βιτρινες που σπανε και το καψιμο του μνημειου του στρατιωτη μόνο οι αφελεις και καλοκαγαθες γιαγιουλες τα αποδιδουν στους φοιτητες και στους αναρχικους. Μια μικρή ομαδα κουκουλοφόρων ειναι αυτη που τα προκαλει (σιγουρα ειναι απαραδεκτο αυτο που κανουν) τους οποίους οι <<αστυνομικοι που μας προστατευουν>> γνωριζουν με το παραπανω και ποτε δεν πιανουν (τους συμφερει βλεπεις να μην ειναι αυτοί οι κακοι της υποθεσης αλλα οι κουκουλοφοροι)
Αλλα επιτρεψε μου να σου πω κατι....Στην πορεια για το αρθρο 16, τα ΜΑΤ αφηναν τους κουκουλοφορους απειραχτους και τα γκλοπ τους επεφταν στα σωματα δεκάδων αθωων παιδιων που κλωτσουσαν,βαρουσαν και εξευτελιζαν με καθε τρόπο...Μονο κ μονο γιατι διαδηλωναν ειρηνικα...Ορμησαν στην πορεια και μαλιστα όλα αυτα με τα κλομπς τους ΑΝΑΠΟΔΑ (υποψην οτι ετσι πας για να σκοτωσεις και οχι για να <<επιβαλεις την ταξη>>). Τυχαίνει να ειμαι 100% σιγουρη γι αυτο που λεω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aNiMaLiC
Admin
Admin
aNiMaLiC


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1731
Ηλικία : 35
Τόπος : Στου διαόλου τη μάνα από τον Σκρουτζ
Registration date : 17/02/2008

ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ). - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ).   ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ). - Σελίδα 2 EmptyΤετ Μαρ 05, 2008 1:52 pm

ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ). - Σελίδα 2 409927 ωχ μας την επεσαν τα κουμουνια...
α ρε Νατασα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://tis-pareas-tou-13.yoo7.com
Gallidoula!
Φρέσκο μέλος
Φρέσκο μέλος
Gallidoula!


Αριθμός μηνυμάτων : 25
Registration date : 22/02/2008

ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ). - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ).   ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ). - Σελίδα 2 EmptyΤετ Μαρ 05, 2008 1:56 pm

Και κατι αλλο....Το θεαμα με τους δυο φουκαραδες Αλβανους να τους βαζουν να χτυπιουνται και να δινουν σφαλιαρες ο ενας στον αλλον δεν θα το ξεχασω ποτέ.......Τετοια ΦΡΙΚΗ δεν εχω ξανασυναντησει.....Και ετυχε να δειχτει αυτο....Σκεψου ποσα άλλα δεν προβάλλονται ποτέ.....Ναι λοιπον εχω σχηματισει μια πολυ ασχημη αποψη για τους ΜΠΑΤΣΟΥΣ κ ας μην μου χουν κανει προσωπικα τίποτα. Ισως ειχες κ συ αν ησουν σε καποια μειονεκτικη κ πιο αδυναμη κοινωνικη ομαδα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fidel-3
Little God (Θεούλης)
Little God (Θεούλης)
fidel-3


Αριθμός μηνυμάτων : 731
Registration date : 25/02/2008

ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ). - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ).   ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ). - Σελίδα 2 EmptyΤετ Μαρ 05, 2008 1:56 pm

ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΤΑ 99,9% ΜΕ ΟΣΑ ΓΡΑΦΕΙ Η ΣΥΝΤΡΟΦΙΣΑ ΓΑΛΛΙΔΟΥΛΑ!!! ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ). - Σελίδα 2 520929

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΦΩΝΗ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ!!! ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ). - Σελίδα 2 845324

ΑΝΙΜΑΛΙΚ ΦΑΣΙΣΤΑ, ΞΕΧΑΣΕΣ ΤΟ ΑΝΑΡΧΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΜΜΟΥΝΙΑ. ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ). - Σελίδα 2 990152

ΕΝΤΙΤ: ΓΑΛΛΙΔΟΥΛΑ ΕΓΩ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΟΝΟ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠ' ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ΠΑΝΤΑ. ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ). - Σελίδα 2 406530


Έχει επεξεργασθεί από τον/την fidel-3 στις Τετ Μαρ 05, 2008 1:58 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gallidoula!
Φρέσκο μέλος
Φρέσκο μέλος
Gallidoula!


Αριθμός μηνυμάτων : 25
Registration date : 22/02/2008

ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ). - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ).   ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ). - Σελίδα 2 EmptyΤετ Μαρ 05, 2008 1:57 pm

Δεν ειμαι με τιποτα κουμμουνιστρια......Ουτε καν εχω αριστερη και κοινωνικη συνειδηση.....απ οτι εχω διαπιστωσει......αλλα οχι ν ακουγονται και τετοια πραγματα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aNiMaLiC
Admin
Admin
aNiMaLiC


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1731
Ηλικία : 35
Τόπος : Στου διαόλου τη μάνα από τον Σκρουτζ
Registration date : 17/02/2008

ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ). - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ).   ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ). - Σελίδα 2 EmptyΤετ Μαρ 05, 2008 1:57 pm

ΝΑΤΑΣ-A.C.A.B. ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ). - Σελίδα 2 98134

KΩΛΟΜΠΑΤΣΟΙ...

ΟΠΑΔΟΣ - ΔΙΑΔΗΛΩΤΗΣ = ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ). - Σελίδα 2 628723
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://tis-pareas-tou-13.yoo7.com
aNiMaLiC
Admin
Admin
aNiMaLiC


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1731
Ηλικία : 35
Τόπος : Στου διαόλου τη μάνα από τον Σκρουτζ
Registration date : 17/02/2008

ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ). - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ).   ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ). - Σελίδα 2 EmptyΤετ Μαρ 05, 2008 1:59 pm

fidel-3 έγραψε:

ΑΝΙΜΑΛΙΚ ΦΑΣΙΣΤΑ,

LOL MH ΛΕΣ ΤΕΤΟΙΑ...
ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΙΣΩΣ ΜΠΟΥΝ ΚΑΙ ΑΤΟΜΑ Π Δ ΜΕ ΞΕΡΟΥΝ ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ). - Σελίδα 2 488338
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://tis-pareas-tou-13.yoo7.com
fidel-3
Little God (Θεούλης)
Little God (Θεούλης)
fidel-3


Αριθμός μηνυμάτων : 731
Registration date : 25/02/2008

ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ). - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ).   ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ). - Σελίδα 2 EmptyΤετ Μαρ 05, 2008 2:01 pm

ΜΗ ΜΑΣΑΣ ΓΑΛΛΙΔΟΥΛΑ ΚΙ ΕΓΩ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΙ ΤΩΡΑ. ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΠΛΕΟΝ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ...

ΑΠΛΑ ΚΡΑΤΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΙΑ ΠΙΟ ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΗ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ.

ΠΡΙΝ ΚΑΤΑΛΛΗΞΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΒΕΒΑΙΑ, "ΔΟΚΙΜΑΣΑ" ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ, ΜΕΡΙΚΑ ΑΠΟ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΧΟΥΝ ΓΡΑΦΤΕΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΠΟΣΤ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aNiMaLiC
Admin
Admin
aNiMaLiC


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1731
Ηλικία : 35
Τόπος : Στου διαόλου τη μάνα από τον Σκρουτζ
Registration date : 17/02/2008

ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ). - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ).   ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ). - Σελίδα 2 EmptyΤετ Μαρ 05, 2008 2:01 pm

εγινες και μπατσος? ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ). - Σελίδα 2 845324
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://tis-pareas-tou-13.yoo7.com
Gallidoula!
Φρέσκο μέλος
Φρέσκο μέλος
Gallidoula!


Αριθμός μηνυμάτων : 25
Registration date : 22/02/2008

ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ). - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ).   ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ). - Σελίδα 2 EmptyΤετ Μαρ 05, 2008 2:03 pm

Οπως?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fidel-3
Little God (Θεούλης)
Little God (Θεούλης)
fidel-3


Αριθμός μηνυμάτων : 731
Registration date : 25/02/2008

ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ). - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ).   ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ). - Σελίδα 2 EmptyΤετ Μαρ 05, 2008 2:04 pm

aNiMaLiC έγραψε:
fidel-3 έγραψε:

ΑΝΙΜΑΛΙΚ ΦΑΣΙΣΤΑ,

LOL MH ΛΕΣ ΤΕΤΟΙΑ...
ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΙΣΩΣ ΜΠΟΥΝ ΚΑΙ ΑΤΟΜΑ Π Δ ΜΕ ΞΕΡΟΥΝ ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ). - Σελίδα 2 488338

Ε, ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ. ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ). - Σελίδα 2 990152 ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ). - Σελίδα 2 990152 ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ). - Σελίδα 2 990152
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fidel-3
Little God (Θεούλης)
Little God (Θεούλης)
fidel-3


Αριθμός μηνυμάτων : 731
Registration date : 25/02/2008

ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ). - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ).   ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ). - Σελίδα 2 EmptyΤετ Μαρ 05, 2008 2:04 pm

ΘΑ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΨΕΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΠΕΚΤΑΘΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΠΑΡΑΠΑΝΩ. ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ). - Σελίδα 2 406530
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aNiMaLiC
Admin
Admin
aNiMaLiC


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1731
Ηλικία : 35
Τόπος : Στου διαόλου τη μάνα από τον Σκρουτζ
Registration date : 17/02/2008

ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ). - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ).   ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ). - Σελίδα 2 EmptyΤετ Μαρ 05, 2008 2:06 pm

παντα ετσι παλιογατακι...
βαζεις το φυτιλι κ μετα...
α δε μπορω να τα πω στο φορουμ...


ΣΕΒΟΜΑΣΤΕΕΕΕΕΕ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://tis-pareas-tou-13.yoo7.com
Gallidoula!
Φρέσκο μέλος
Φρέσκο μέλος
Gallidoula!


Αριθμός μηνυμάτων : 25
Registration date : 22/02/2008

ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ). - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ).   ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ). - Σελίδα 2 EmptyΤετ Μαρ 05, 2008 2:06 pm

ΟΚ απο απλη περιεργεια ρωτησα!!!! Λοιπον guysπρέπει να βγω....Φιλακια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fidel-3
Little God (Θεούλης)
Little God (Θεούλης)
fidel-3


Αριθμός μηνυμάτων : 731
Registration date : 25/02/2008

ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ). - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ).   ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ). - Σελίδα 2 EmptyΤετ Μαρ 05, 2008 2:12 pm

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΓΑΛΛΙΔΟΥΛΑ!

ΝΑΙ, ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ, ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕ ΛΕΓΟΝΤΑΙ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
a8anatos
Moderators
Moderators
a8anatos


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 533
Ηλικία : 35
Τόπος : Salonika/Serres
Registration date : 21/02/2008

ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ). - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ).   ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ). - Σελίδα 2 EmptyΤετ Μαρ 05, 2008 7:28 pm

Gallidoula! έγραψε:
Δεν πίστευα ότι θα έγραφα σ αυτό το topic γιατί γενικά δεν πολυασχολούμε μ αυτά....Δεν είμαι ούτε φανατική οπαδός κάποιας ιδεολογίας και επίσης θεωρω κάπως αρνητικό το να κομματικοποιείται κανείς από τέτοια ηλικία (εκτός αν το χει ψαξει πολύ καλά,εχει συζητησει και διαβασει πολυ για αυτα τα θεματα κλπ)
Ομως οι απόψεις του Αθανατου μου φεραν ανατριχίλα.......Κρίμα ρε Αθανατε (1) και σ ειχα συμπαθησει........Συγνωμη δε θελω να φανω αγενης αλλα με παρωπίδες ζεις??
Αυτα με τα μαγαζακια που καινε,τις βιτρινες που σπανε και το καψιμο του μνημειου του στρατιωτη μόνο οι αφελεις και καλοκαγαθες γιαγιουλες τα αποδιδουν στους φοιτητες και στους αναρχικους. Μια μικρή ομαδα κουκουλοφόρων ειναι αυτη που τα προκαλει (σιγουρα ειναι απαραδεκτο αυτο που κανουν) τους οποίους οι <<αστυνομικοι που μας προστατευουν>> (2) γνωριζουν με το παραπανω και ποτε δεν πιανουν (τους συμφερει βλεπεις να μην ειναι αυτοί οι κακοι της υποθεσης αλλα οι κουκουλοφοροι)
Αλλα επιτρεψε μου να σου πω κατι....Στην πορεια για το αρθρο 16, τα ΜΑΤ αφηναν τους κουκουλοφορους απειραχτους και τα γκλοπ τους επεφταν στα σωματα δεκάδων αθωων παιδιων που κλωτσουσαν,βαρουσαν και εξευτελιζαν με καθε τρόπο...Μονο κ μονο γιατι διαδηλωναν ειρηνικα... (3) Ορμησαν στην πορεια και μαλιστα όλα αυτα με τα κλομπς τους ΑΝΑΠΟΔΑ (υποψην οτι ετσι πας για να σκοτωσεις και οχι για να <<επιβαλεις την ταξη>>). Τυχαίνει να ειμαι 100% σιγουρη γι αυτο που λεω...

1) Xαίρωμαι που με συμπαθΟΥΣΕΣ, τώρα που έμαθες ότι είμαι ΑΝΤΙαναρχικός δεν με συμπαθείς ;;;

2) ΑΜΑΝ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΡΑΜΕΛΑ, τον Πάσαρη που τον ξέρανε δεν τον έπιασαν; Τα Ζωνιανά δεν τα ξεσκέπασαν; Τον Παλαιοκώστα δεν τον έπιασαν ;; Εμένα που έφτυσα στην μούρη ένος αστυνόμου δεν με πήγαν αυτόφορο ;;;;;; (Δεν ήμουν πάντα αντι-αναρχικός, κάποτε πήγαινα κι εγώ -ναι, όπως εσύ- με το κύμα) Όποιον ξέρουν τον πιάνουν, κι αν υπάρχει εξέρεση βγαίνει στην φόρα (δικαστές που είναι τώρα στον κορυδαλλό και ξηλώνονται), άλλο η ανικανότητα άλλο ο δόλος.

3) Εγώ δεν ήμουν εκεί, ήμουν σε άλλες όμως.. Κατέβαινα από το Καυτατζόγλειο και κάποιοι τους φωνάζανε: Πως και δεν μας ψεκάσατε σήμερα; και απαντάει ο ΜΑΤατζής: Την άλλη Κυριακή... (που πάιζαμε με γαύρο) Πέρσι στην ΔΕΘ, που τα σπάγανε οι ΠΑΟΚσήδες λέγανε μερικοί ΜΑΤατζήδες, εδώ θα γίνει ο τάφος σας Βούλγαροι... ΔΕΝ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΣΩΣΤΟΙ, παντού υπάρχουν μαλάκες και πάντα θα υπάρχουν. Να διευκρηνίσω κάτι όμως το 70% των ΜΑΤατζήδων που μας δέρνουνε είναι πάνω από 30 χρονών (το λέει ο νόμος) και είναι οικογενειάρχες άνθρωποι, είναι άνθρωποι μορφωμένοι και η δουλειά τους είναι να κάνουν ότι τους λέει ο προϊστάμενος, αν τους πει: ΜΗΝ ΚΟΥΝΗΘΕΙ ΦΥΛΛΟ, ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΙΝΕΣ, και βλέπει εμένα με παλαιστινιακό πανί (όχι δεν έχει κρύο, για να μην με δουν οι κάμερες να καταστρέφω το φοράω) να φοράω μπλουζίτσα που λέει ACAB (all cops are bastards) να κρατάω πανό και να ουρλιάζω και να προκαλώ ζημιές τότε δεν είμαι προκλητηκός.. Για να μην παρεξηγηθώ, δεν υποστηρίζω ότι το να χτυπάνε οι μεν τους δεν είναι σωστό. Απλά κάνω τον δικηγόρο του διαόλου γιατί δεν αντέχω την αδικία (κάθε ανάρχας είναι θύμα του συστήματος, και κάθε μπάτσος που του βρίζουν μάνα και πατέρα μέχρι να αντιδράσει είναι π__τάνας γιος)


Gallidoula! έγραψε:
Και κατι αλλο....Το θεαμα με τους δυο φουκαραδες Αλβανους να τους βαζουν να χτυπιουνται και να δινουν σφαλιαρες ο ενας στον αλλον δεν θα το ξεχασω ποτέ.......Τετοια ΦΡΙΚΗ δεν εχω ξανασυναντησει.....Και ετυχε να δειχτει αυτο....Σκεψου ποσα άλλα δεν προβάλλονται ποτέ.....Ναι λοιπον εχω σχηματισει μια πολυ ασχημη αποψη για τους ΜΠΑΤΣΟΥΣ κ ας μην μου χουν κανει προσωπικα τίποτα. Ισως ειχες κ συ αν ησουν σε καποια μειονεκτικη κ πιο αδυναμη κοινωνικη ομαδα


Ο φαλάκρας που τα έκανε είναι στον Κορυδαλλό, έχει καθερεθεί από το σώμα κλπ... Ίσως ναι, κι εσύ αν άνοιγες λίγο το μυαλλό σου έβλεπες ότι δεν είναι μαγκιά το αντιστέκεσαι σε κάθε τι που σε βάζει σε καλούπια και σου λέει μέχρι που είναι τα δικαιώματά σου, αλλά μαγκιά είναι να βάσεις κάτω την δική σου λογική και να καταλαβαίνεις την ρημάδα την λέξη ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ...

Πάνω απ'όλα φιλικά ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ). - Σελίδα 2 520929
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
herculistas
Λιωμένος
Λιωμένος
herculistas


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1166
Ηλικία : 34
Τόπος : 3 STENA APO TON SKOUNTZ
Registration date : 05/03/2008

ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ). - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ).   ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ). - Σελίδα 2 EmptyΤετ Μαρ 05, 2008 8:14 pm

KALISPERA MOLIS GIRISA APO TO SILLARITIRIO ,......AUTOS EINAI LAOS .....OUTE OMADES OUTE VLAKEIES......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
herculistas
Λιωμένος
Λιωμένος
herculistas


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1166
Ηλικία : 34
Τόπος : 3 STENA APO TON SKOUNTZ
Registration date : 05/03/2008

ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ). - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ).   ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ). - Σελίδα 2 EmptyΤετ Μαρ 05, 2008 8:21 pm

EPISIS NA PROSTESO OTI TOU KARATZAFERI DEN ITAN TELIKA KOMMATIKO ALLIOS ME TETOIO KOSMO THA EPAIRNE MEGALITERO POSOSTO KAI TO ALEXANDRIO ITAN PITA ........MPRAVO OSOUS PIGAME ....KAI DEN ITAN MONO MEGALI SE ILIKIA ALLA KAI NEOI .......



MAKEDONIA EINAI ELLLHNIKI
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dAkOtA -3-
Λιωμένος
Λιωμένος
dAkOtA -3-


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1110
Ηλικία : 34
Τόπος : καλαμαρια ρεεε
Registration date : 20/02/2008

ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ). - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ).   ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ). - Σελίδα 2 EmptyΤετ Μαρ 05, 2008 8:24 pm

ποσο κοσμο ειχε??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
herculistas
Λιωμένος
Λιωμένος
herculistas


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1166
Ηλικία : 34
Τόπος : 3 STENA APO TON SKOUNTZ
Registration date : 05/03/2008

ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ). - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ).   ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ). - Σελίδα 2 EmptyΤετ Μαρ 05, 2008 8:40 pm

KOITA STO ENA APO EIDA STI TILEORASI ITAN PITA STO ALEXANDREIO KAI STA ALLO POU IMOUNA KAI EGO PREPEI NA EIXE PANO APO 10000 SIGOURA ITAN APO TON LEUKO MEXRI TIN STASI PRIN TO MAKEDONIA FANTASOU ITAN APLOMENI POLI......SIGOURA PANO 10000(GIRO EKEI)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aNiMaLiC
Admin
Admin
aNiMaLiC


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1731
Ηλικία : 35
Τόπος : Στου διαόλου τη μάνα από τον Σκρουτζ
Registration date : 17/02/2008

ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ). - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ).   ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ). - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Μαρ 06, 2008 12:27 am

ΡΕ ΣΕΡΕΦΑ....
ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 4 ΧΙΛΙΑΡΙΚΑ...
ΠΕΡΑΣΑ Κ ΓΩ...
Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ Π ΜΙΛΟΥΣΕ Ο ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗΣ...
ΗΤΑΝ ΕΛΛΕΙΝΑ ΛΙΓΟΙ ΜΕ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΚΕΝΑ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΠΟΛΥ ΑΡΑΙΩΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ...

ΗΤΑΝ ΑΠΛΑ ΝΤΡΟΠΗ ΤΟ ΣΥΛΛΑΛΗΤΗΡΙΟ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://tis-pareas-tou-13.yoo7.com
fidel-3
Little God (Θεούλης)
Little God (Θεούλης)
fidel-3


Αριθμός μηνυμάτων : 731
Registration date : 25/02/2008

ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ). - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ).   ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ). - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Μαρ 06, 2008 12:30 am

ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ... ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ). - Σελίδα 2 511905
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
herculistas
Λιωμένος
Λιωμένος
herculistas


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1166
Ηλικία : 34
Τόπος : 3 STENA APO TON SKOUNTZ
Registration date : 05/03/2008

ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ). - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ).   ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ). - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Μαρ 06, 2008 12:52 am

TI GRAFEI TO IN.GR GIATI NA LENE PSEMATA


τον παλμό των συλλαλητηρίων για την ονομασία της ΠΓΔΜ βρέθηκε το απόγευμα της Τετάρτης η Θεσσαλονίκη.

Στις 18:30 ξεκίνησε η συγκέντρωση της Επιτροπής Μακεδονικού Αγώνα στο Αλεξάνδρειο Μέλαθρο, με κεντρικούς ομιλητές τον μητροπολίτη Ανθιμο, τον Στέλιο Παπαθεμελή και τον Κώστα Ζουράρι. Σύμφωνα με τις πληροφορίες που μετέδωσε το Mega, στο Αλεξάνδρειο Μέλαθρο βρέθηκαν τουλάχιστον 5.000 άτομα.

Στη συγκέντρωση της Επιτροπής Μακεδονικού Αγώνα μίλησαν ο μητροπολίτης Θεσσαλονίκης Άνθιμος, ο Στέλιος Παπαθεμελής και ο Κώστας Ζουράρις.

Ο Κ.Ζουράρις, κατά την ομιλία του, τόνισε ότι «ο γεωγραφικός προσδιορισμός είναι ακρωτηριασμός και η σύνθετη ονομασία είναι μειοδοσία» και υποστήριξε ότι η Ελλάδα πρέπει να ξαναγίνει μακεδονική.

Επιπλέον, επιτέθηκε στην κυβέρνηση για τους χειρισμούς της στο θέμα της ονομασίας της ΠΓΔΜ, κάνοντας -μεταξύ άλλων- λόγο για «ολιγαρχικό τετρακομματικό σύστημα του ψευδοκράτους της Αθήνας» και «αθηναϊκή χωματερή». Παράλληλα, επέκρινε τους βουλευτές της Μακεδονίας που δεν συμμετείχαν στις εκδηλώσεις διαμαρτυρίας.

Η ομιλία του κ. Ζουράρι προκάλεσε την αντίδραση του νομάρχη Θεσσαλονίκης Π.Ψωμιάδη, ο οποίος παραβρισκόταν στη συγκέντρωση στο Αλεξάνδρειο Μέλαθρο. Ο Π.Ψωμιάδης αποχώρησε εσπευσμένα, σημειώνοντας: «Ήρθα να ακούσω λόγο ενωτικό και μη κομματικό. Διαφωνώ με τα περί "ψευδοκράτους των Αθηνών". Έχω εμπιστοσύνη στον Κώστα Καραμανλή και τα κόμματα».

«Δεν χαρίζουμε σε κανέναν το ένδοξο όνομα της Μακεδονίας» υπογράμμισε ο μητροπολίτης Ανθιμος κατά την ομιλία του στη συγκέντρωση και σημείωσε: «Όπου Μακεδονία ίσον Ελλάδα και όπου Ελλάδα ίσον Μακεδονία». Παράλληλα, ευχαρίστησε τον Πρόεδρο της Δημοκρατίας Κάρολο Παπούλια για τα όσα είπε στον ΓΓ του ΝΑΤΟ και εξήρε τη στάση του πρωθυπουργού Κώστα Καραμανλή και του προέδρου του ΠΑΣΟΚ Γιώργου Παπανδρέου.

«Δεν διαπραγματευόμαστε το όνομα, την ψυχή και το έδαφος μας» επισήμανε ο κ. Παπαθεμελής. Σημείωσε πως απέναντι μας είναι οι ΗΠΑ και παρατήρησε πως οποιαδήποτε σύνθετη ονομασία για τη γειτονική χώρα θα καταλήξει στο «Μακεδονία».

Στις 19:00 ξεκίνησε και το συλλαλητήριο που διοργάνωσε ο ΛΑΟΣ στο άγαλμα Μ.Αλεξάνδρου. Σύμφωνα με τις εκτιμήσεις των διοργανωτών, στο συλλαλητήριο συμμετείχαν περίπου 15.000 άτομα.

Ο πρόεδρος του ΛΑΟΣ Γιώργος Καρατζαφέρης επιτέθηκε στην κυβέρνηση για τους χειρισμούς της στο ζήτημα της ονομασίας της ΠΓΔΜ και ζήτησε την απομάκρυνση της υπουργού Εξωτερικών Ντόρας Μπακογιάννη.

Aπευθυνόμενος στον πρωθυπουργό Κώστα Καραμανλή, τόνισε: «Όνομα και ιστορία δεν διαπραγματεύονται. Η χώρα δεν τεμαχίζεται και δεν ξεπουλιέται στους Αμερικανούς. Έχουμε αγωνία ποια θα είναι η τύχη αυτού του τόπου που λέγεται Μακεδονία».

Ο κ. Καρατζαφέρης επισήμανε -μεταξύ άλλων- ότι «η Μακεδονία είναι ελληνική» και πως «δεν θυσιάζουμε για κανέναν το όνομα της Μακεδονίας».

Μετά το πέρας του συλλαλητηρίου, σε ανακοίνωσή του ο ΛΑΟΣ επισήμανε: «Όχι σε οποιαδήποτε ονομασία των Σκοπίων που θα περιέχει τον όρο Μακεδονία ή κάποιο παράγωγό του. Οι δυνατές φωνές των συγκεντρωθέντων ελπίζουμε να έφθασαν και στα αυτιά του Έλληνα Πρωθυπουργού. Αν όχι, ο ΛΑΟΣ είναι εδώ για να του στείλει ένα ακόμα ηχηρότερο μήνυμα: Δεν είναι υστερία το όνομα και η Ιστορία».

«Είναι δικαίωμα του καθενός να διαδηλώνει ελεύθερα με όποιο τρόπο νόμιμο νομίζει τη βούλησή του, το αίτημα του. Από την άλλη πλευρά, η εμπειρία μας δείχνει όλα αυτά τα χρόνια ότι τέτοιου είδους εκδηλώσεις δεν οδήγησαν πουθενά», δήλωσε ο βουλευτής του ΠΑΣΟΚ Μιχάλης Χρυσοχοΐδης σχετικά με τις εκδηλώσεις για τη Μακεδονία.

Όπως τόνισε, μέσα από τα συλλαλητήρια «προβλήθηκαν, πολλές φορές, ιστορικά και συναισθηματικά κριτήρια, τα οποία, δυστυχώς, για τη διεθνή διπλωματία, αλλά και για την ίδια τη χώρα δεν είναι αυτά που βοηθούν στην επίλυση ενός ζητήματος» συμπλήρωσε ο ίδιος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fidel-3
Little God (Θεούλης)
Little God (Θεούλης)
fidel-3


Αριθμός μηνυμάτων : 731
Registration date : 25/02/2008

ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ). - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ).   ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ). - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Μαρ 06, 2008 12:54 am

ΕΚΑΝΕ SOLD OUT ΔΛΔ ΤΟ ΠΑΛΕ??? ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ). - Σελίδα 2 511905
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dAkOtA -3-
Λιωμένος
Λιωμένος
dAkOtA -3-


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1110
Ηλικία : 34
Τόπος : καλαμαρια ρεεε
Registration date : 20/02/2008

ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ). - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ).   ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ). - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Μαρ 06, 2008 12:55 am

ετσι λεει ενας φιλος μου που ηταν μεσα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ).
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ... :: ΧΑΒΑΛΕ... :: CHAT/ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ-
Μετάβαση σε: