Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ...

ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΞΑΝΑΓΡΑΦΕΤΕ ΠΑΠΑΡΙΕΣ ΟΠΩΣ ΠΑΛΙΑ!!!
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 ΣΧΟΛΙΚΕΣ ΚΑΦΡΙΛΕΣ

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
a8anatos
Moderators
Moderators
a8anatos


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 533
Ηλικία : 35
Τόπος : Salonika/Serres
Registration date : 21/02/2008

ΣΧΟΛΙΚΕΣ ΚΑΦΡΙΛΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΣΧΟΛΙΚΕΣ ΚΑΦΡΙΛΕΣ   ΣΧΟΛΙΚΕΣ ΚΑΦΡΙΛΕΣ EmptyΣαβ Μαρ 29, 2008 9:48 am

Λοιπόν, προς το παρών όλοι εδώ μέσα είμαστε απόφοιτοι, δεν έχουμε πιτσιρίκια...! Οπότε όλοι θα έχετε κάτι να πείτε..!

Ξεκινάω...
1)1η γυμνασίου, στα καλλιτεχνικά μας έβαζε να πάρουμε τέμπερες κάτι μπλοκ Κουαλιαρέλας και λοιπά..! Και κολλούσε τις π@παριές μας στον τοίχο η ψωνάρα, ε κι εγώ σχεδίασα ένα τέλειο Π@πάρι και το έβαλα στον τοίχο... (ατιμώρητος)...

2)3η γυμνασίου, είχα ήδη κάνει 2 χρόνια πυγμαχία και στους σχολικούς ισοπέδωσα έναν αντίπαλο, μόνο που έκανε κρίκους (γιατί όμως τα φόρεσε τα γάντια και με πείραζε ο κερατάς??)

3)3η Λυκείου, δεν είναι δικό μου, αλλά δεν μπορώ να μην το πω, είχαμε έναν καθηγητή τον Πρεφτίτση (και καλά φυσικός) και έτρωγε άγριο κλάσιμο και λέει σε μια φάση, δεν είμαι καθόλου ευχαριστημένος μαζί σας, και λέει μία χαζογκόμενα: Ναι, το πήραμε ΠΡΕΦΑ (πρεφτίτσης-πρέφα) Ακόμα γελάω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fidel-3
Little God (Θεούλης)
Little God (Θεούλης)
fidel-3


Αριθμός μηνυμάτων : 731
Registration date : 25/02/2008

ΣΧΟΛΙΚΕΣ ΚΑΦΡΙΛΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΟΛΙΚΕΣ ΚΑΦΡΙΛΕΣ   ΣΧΟΛΙΚΕΣ ΚΑΦΡΙΛΕΣ EmptyΣαβ Μαρ 29, 2008 12:36 pm

ΩΧ, ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΕΔΩ... ΣΧΟΛΙΚΕΣ ΚΑΦΡΙΛΕΣ 511905 ΣΧΟΛΙΚΕΣ ΚΑΦΡΙΛΕΣ 61582

ΒΑΣΙΚΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΠΕΤΟΥΣΑΜΕ ΘΡΑΝΙΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΠΟ ΤΟΝ 2ο ΟΡΟΦΟ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΤΙ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΚΥΛΙΚΕΙΟ. ΚΑΙ ΜΙΑ ΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΚΕΝΟ ΣΤΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΙΧΑΜΕ ΒΑΛΕΙ ΣΤΗΝ ΤΑΞΗ ΦΩΤΙΑ ΧΩΡΙΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΛΟΓΟ. ΣΧΟΛΙΚΕΣ ΚΑΦΡΙΛΕΣ 845324

ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΑΡΧΗ. ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΨΙΛΟΚΟΛΛΑΩ ΝΑ ΤΑ ΠΩ. ΑΜΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΤΠΤ ΑΛΛΟ, LIGHT ΣΧΕΤΙΚΑ, ΘΑ ΤΟ ΠΟΣΤΑΡΩ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dAkOtA -3-
Λιωμένος
Λιωμένος
dAkOtA -3-


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 1110
Ηλικία : 34
Τόπος : καλαμαρια ρεεε
Registration date : 20/02/2008

ΣΧΟΛΙΚΕΣ ΚΑΦΡΙΛΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΟΛΙΚΕΣ ΚΑΦΡΙΛΕΣ   ΣΧΟΛΙΚΕΣ ΚΑΦΡΙΛΕΣ EmptyΣαβ Μαρ 29, 2008 3:11 pm

a8anatos έγραψε:
Λοιπόν, προς το παρών όλοι εδώ μέσα είμαστε απόφοιτοι, δεν έχουμε πιτσιρίκια...! Οπότε όλοι θα έχετε κάτι να πείτε..!

Ξεκινάω...
1)1η γυμνασίου, στα καλλιτεχνικά μας έβαζε να πάρουμε τέμπερες κάτι μπλοκ Κουαλιαρέλας και λοιπά..! Και κολλούσε τις π@παριές μας στον τοίχο η ψωνάρα, ε κι εγώ σχεδίασα ένα τέλειο Π@πάρι και το έβαλα στον τοίχο... (ατιμώρητος)...

2)3η γυμνασίου, είχα ήδη κάνει 2 χρόνια πυγμαχία και στους σχολικούς ισοπέδωσα έναν αντίπαλο, μόνο που έκανε κρίκους (γιατί όμως τα φόρεσε τα γάντια και με πείραζε ο κερατάς??)

3)3η Λυκείου, δεν είναι δικό μου, αλλά δεν μπορώ να μην το πω, είχαμε έναν καθηγητή τον Πρεφτίτση (και καλά φυσικός) και έτρωγε άγριο κλάσιμο και λέει σε μια φάση, δεν είμαι καθόλου ευχαριστημένος μαζί σας, και λέει μία χαζογκόμενα: Ναι, το πήραμε ΠΡΕΦΑ (πρεφτίτσης-πρέφα) Ακόμα γελάω...


τον πρεφτιτση τον ειχαμε κι εμεις...απειρο γελιο ο τυπος... ΣΧΟΛΙΚΕΣ ΚΑΦΡΙΛΕΣ 409927 ΣΧΟΛΙΚΕΣ ΚΑΦΡΙΛΕΣ 409927 ΣΧΟΛΙΚΕΣ ΚΑΦΡΙΛΕΣ 409927
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
JAVITO-
Τακτικός στο forum
Τακτικός στο forum
JAVITO-


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 104
Ηλικία : 47
Τόπος : Jerez de La Frontera, Spain
Registration date : 07/03/2008

ΣΧΟΛΙΚΕΣ ΚΑΦΡΙΛΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΧΟΛΙΚΕΣ ΚΑΦΡΙΛΕΣ   ΣΧΟΛΙΚΕΣ ΚΑΦΡΙΛΕΣ EmptyΠαρ Απρ 04, 2008 3:01 pm

μια φορα το 1993, λυκειο, μετα το ματς πλει οφ οσφπ-ΑΡΗΣ, οπου χασαμε με 2-1 νικες στο τελευταιο ματς στο σεφ με το φαουλ στον ταρπλει που δε δοθηκε στην τελευταια επιθεση μας παω την επομενη μερα σχολειο φορτομενος......μοναδικος αριανος πλεον αφου ολοι ειχαν γινει πια παναθηναικοι και ολυμπιακοι, με το που μπαινω στη ταξη βλεπω στο θρανιο μου 2-3 γαυρους να γελανε και να μου κανουν κολοδαχτυλα μολις με βλεπουν..... φορτωνω αγρια, πλησιαζω και σκαω μπουκετο απευθειας στα μουτρα του ενος.....ο οποιος φορουσε και γυαλια!!!!!! (ηταν ο πιο προκλητικος.....) αποτελεσμα του σπαω τη μυτη, τον περνουν τα αιματα και πριν καλα καλα χτυπησι το κουδουνι για τη πρωινη προσευχη ειμαι στο γραφειο του λυκειαρχη και τρωω την μονοημερη αποβολη μου........

η εξηγηση μου......

χαβιτο: - κυριε λυκειαρχα, εβρισαν τον ΑΡΗ.....τι να εκανα........?
λυκειαρχης: -ποιον ΑΡΗ? καποιον συγγενη σου?????/


χαβιτο:................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΣΧΟΛΙΚΕΣ ΚΑΦΡΙΛΕΣ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ... :: ΧΑΒΑΛΕ... :: CHAT/ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ-
Μετάβαση σε: